Bramy fasadowe Hormann ALR F42

ALR F42, ALR F42 Thermo - Przeszklone bramy aluminiowe

Podstawę bramy do pokrycia elementami wystroju elewacji tworzą profile ramowe i płyty aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową. Poszycie bramy montuje się na poziomych profilach. Opcjonalnie
dostępne są pionowe profile montażowe, do których łatwo i w niewidoczny sposób mocuje się materiał wykończeniowy elewacji.Odbiorca może wykonać zlicowane poszycie bramy według własnych upodobań: z drewna, metalu, ceramiki, tworzywa sztucznego lub innych materiałów. Należy uwzględnić maksymalny ciężar wypełnienia do wykonania przez odbiorcę.

Przeszklenia DURATEC

Odporne na zarysowania przeszklenie DURATEC

ALR F42

ALR F42

Brama jest wykonana z profili aluminiowych, wyróżniają ją wielkopowierzchniowe przeszklenia i nowoczesny wygląd. Przeszklenie DURATEC gwarantuje długotrwałą przejrzystość.

ALR F42 Thermo

ALR F42 Thermo

Ta brama zapewnia najwyższy poziom przejrzystości i izolacyjności cieplnej dzięki zastosowaniu profilii
przeszklenia z przegrodą termiczną i szyb DURATEC z tworzywa sztucznego.

ALR 67 Thermo

ALR 67 Thermo

W przypadku najwyższych wymagań w zakresie izolacyjności cieplnej zaleca się montaż bramy ALR 67 Thermo o grubości konstrukcji 67 mm, w której zastosowano profile przeszklenia z przegrodą termiczną.

Przykładowe realizacje bram fasadowych ALR

Najlepsza izolacyjność cieplna

W bramach ALR F42 Thermo i ALR 67 Thermo zastosowano aluminiowe profile z przegrodą termiczną, które zapewniają optymalne właściwości izolacyjne przy zachowaniu dobrej przejrzystości tych bram.
Brama ALR 67 Thermo z opcjonalnym przeszkleniem typu Klima i ościeżnicą ThermoFrame umożliwia obniżenie współczynnika izolacyjności cieplnej w porównaniu do ALR F42 o ok. 55 % do nawet 1,6 W/ (m²·K).

Opcjonalne wypełnienia

Dolny segment bramy w wersji standardowej dostarczamy z wypełnieniem z pianki PU i okładziną z blachy aluminiowej obustronnie tłoczonej w strukturze Stucco. Brama jest dostępna bez dopłaty opcjonalnie z pełnym przeszkleniem.

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o bramach serii ALR?

Wypełnij poniższy formularz, a nasi handlowcy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania

Proszę wybrać lub wpisać wartość