Bramy przemysłowe segmentowe - roletowe -podwieszane

Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe przeznaczone są dla Klientów oczekujących najwyższej jakości oraz bezawaryjnego działania. Doskonale sprawdzają się tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii dbają o bezpieczeństwo mienia poprzez odizolowanie pomieszczenia, terenu od dostępu osób niepowołanych.

Konstrukcja bram segmentowych przemysłowych

Jedną z ważniejszych zalet oferowanych przez nas bram przemysłowych jest doskonała szczelność. System trwałych uszczelnień chroni cały obwód bramy. Uszczelka przywierająca do podłoża zamontowana jest w dolnym panelu, natomiast mocowana do górnego panelu bądź nadproża uszczelnia przestrzeń pomiędzy górnym panelem, a nadprożem.

Bezfreonowa pianka poliuretanowa stanowi izolację akustyczną i termiczną, dzięki niej nie przenika ciepło ze środka, ani zimno z zewnątrz. Ponadto również dzięki piance istnieje możliwość, aby przy zamkniętej bramie zanieczyszczenia, brud, wiatr lub deszcz nie przedostawały się z zewnątrz do pomieszczenia.

Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe

Zalety bram segmentowych przemysłowych

Bramy segmentowe przemysłowe dostępne w dwóch wersjach: ręcznej oraz automatycznej. Co więcej, w zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy naszym Klientom szeroki wybór:

 • typów przetłoczeń paneli,
 • struktur paneli,
 • wariantów kolorystycznych,
 • wykończeń w postaci przeszkleń.

Bezpieczeństwo użytkowania

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą

Bramy segmentowe przemysłowe

Pozostałe rozwiązania w zakresie bram przemysłowych

Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe

Nowoczesne bramy zaprojekotowane z myślą o wymagających użytkownikach
 • Prowadnice aluminiowe montowane wewnątrz pomieszczenia wzdłuż bocznych krawędzi otworu, wyposażone w uszczelki szczotkowe i ślizgi.
 • Awaryjne otwieranie bramy w przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.
 • Aretki zapewniają dystans między profilami podczas zwijania kurtyny bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie się wydłuża.
 • Skrzynka - montaż zewnętrzny
 • Profil AW 100 lekki aluminiowy profil, wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową.
 • Krawędziowa listwa bezpieczeństwa montowana w dolnej uszczelce, powoduje zatrzymanie bramy w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofnięcie jej do pozycji otwartej.
 • Ruchomy wał - w trakcie nawijania kurtyny zmienia swoje położenie względem ściany nadproża,  zapewniając w ten sposób utrzymanie w osi prowadnic poruszającej się kurtyny.
 • Kurtyna bramy wyposażona jest w aluminiowy, wzmocniony dolny profil, który zapewnia większa sztywność.
Prosta konstrukcja - wiele mozliwości
Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w szerokiej ofercie wymiarów
i należą do najbardziej ekonomicznych rozwiązań.
W razie konieczności doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną
istnieje możliwość zastosowania okienek z podwójnej szyby akrylowej.
Poziomy lub pionowy układ przeszkleń pozwoli na dopasowanie bramy do wyglądu obiektu.

Bramy podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe

Bramy harmonijkowe - wizytówka luksusu
Przeszklone skrzydła bramy - wykonane z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu zapewniają wizualną lekkość konstrukcji oraz nie ograniczają dostępu światła dziennego do wnętrza pomieszczenia.
Elementy mocujące - spawane do skrzydeł zawiasy oraz elementy mocujące rolek i wózków jezdnych, stanowią mocne i stabilne połączenie poszczególnych skrzydeł bramy.
Szyna jezdna - brama zawieszona jest poprzez wózki na szynie jezdnej zamocowanej do nadproża.
Szyna prowadząca - elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydła w pionie są rolki poruszające się w osadzonej w posadzce szynie prowadzącej.
Uszczelki przymykowe - są w nie wyposażone krawędzie skrzydeł oraz krawędzie ościeżnicy.
Uszczelki szczotkowe - dolne krawędzie skrzydeł wyposażone są w uszczelki szczotkowe.

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie, spełniając wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa oraz eksploatacji.

Systemy przeładunkowe

Systemy przeładunkowe

W naszej ofercie znajdziesz produkty następujących firm

WIŚNIOWSKI

Bramy segmentowe, bramy przemysłowe, ogrodzenia panelowe

HORMANN

 Producent bram segmentowych i przemysłowych

MERCOR

 Producent bram przeciwpożarowych

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Szukasz bramy przemysłowej?

Wypełnij poniższy formularz, a nasi handlowcy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania

Proszę wybrać lub wpisać wartość