Systemy parkingowe

Systemy parkingowe

Systemy parkingowe

W swojej ofercie posiadamy bogatą ofertę systemów parkingowych, zarówno prostych na małe parkingi bez kas automatycznych poprzez najbardziej rozbudowane rozwiązania wyposażone w różnego rodzaju systemy np. odczytu tablic rejestracyjnych, radary dalekiego zasięgu itp. Stosowane przez nas rozwiązania charakteryzuja się szerokim spektrum opcji i funkcjonalności, zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Trwałość zapewniają materiały o najwyższej jakości, stosowana elektronika zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości ustawień i konfiguracji.

Przykładowe komponenty systemów parkingowych

Beninca Park System

System parkingowy Beninca Park System to nowoczesne rozwiązanie kontroli przejazdu i zarządzania dowolnej wielkości strefami parkingowymi. Inteligentny, zaawansowany technologicznie oraz intuicyjny w obsłudze system parkingowy idealny dla każdego parkingu.

Beninca Park System

Kasa automatyczna ESPAS 30 BFT

Kasa automatyczna ESPAS 30 BFT

Kolumna wjazdowa ESPAS 30 I zawierająca drukarkę biletów, czytnik kart zbliżeniowych COMPASS, skaner biletów abonamentowych lub okresowych, wyświetlacz LCD, syntezator mowy, komunikacja głosowa
z obsługą , podświetlany przycisk, wbudowany detektor 2-kanałowy pętli indukcyjnej.

Opis działania:
po najechaniu na pętlę indukcyjną przycisk podświetla się na zielono, drukowany jest bilet wjazdowy oraz podawany jest impuls START do urządzenia.

.

System parkingowy CAME PKM

System parkingowy PKM oparty jest na systemie segmentu premium. System zaprojektowano aby czynności obsługi i serwisu nie wymagały użycia narzędzi. Idealne rozwiązanie dla stabilnej pracy bez nadmiernych wydatków.

Kasa automatyczna
Automatyczna kasa płatnicza może pełnić rolę wielofunkcyjnego kiosku. Może sprzedawać bilety wstępu, abonamenty itp. Mogą one być zintegrowane z innymi systemami, promocjami i zniżkami.

 Terminal wjazdowy

Terminal wjazdowy PKM wyróżnia się zwartą konstrukcją, która koncentruje wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje technologiczne w najmniejszej możliwej przestrzeni.

Terminal wyjazdowy

Terminal wyjazdowy PKM wyróżnia się zwartą konstrukcją, która koncentruje wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje technologiczne w najmniejszej możliwej przestrzeni. Terminal wyjściowy PKM nie ma ruchomych części - identyfikuje sporadycznych użytkowni

System parkingowy CAME PKM

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Szukasz odpowiedniego systemu parkingowego?

Wypełnij poniższy formularz, a nasi handlowcy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania

Proszę wybrać lub wpisać wartość