Opieka konserwacyjna

Opieka konserwacyjna

Świadczymy usługi napraw serwisowych różnych urządzeń związanych z bramami oraz automatyką bramową na terenie Warszawy i okolic.

Zajmujemy się montażem bram segmentowych, automatyki bramowej, szlabanów elektromechanicznych oraz hydraulicznych, doposażania systemów automatyki o dodatkowe komponenty jak urządzenia zabezpieczające (fotokomórki), sterowania (radioodbiorniki i piloty sterujace).

 
Zapewniamy serwis bram ogrodzeniowych, wymianę łożysk, wymianę listw zębatych, kółek napędowych, silników, elektroniki, pilotów sterujacych itp.
Posiadamy od ręki wiekszość typów nadajników (pilotów) do urządzeń sterujących firm z którymi współpracujemy.
 
Zapewniamy usługi stałej konserwacji urządzeń na osiedlach mieszkaniowych

Serwis dla naszych stałych klientów 24h na dobę

telefon alarmowy 730 008 100

Personel

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem montażowym z wieloletnim doświadczeniem, posiadającym wymagane certyfikaty autoryzowanego serwisu i montażu oferrowanych przez nas produktów.

Nasi klienci

Zajmujemy się obsługą odbiorców indywidualnych oraz klientów instytucjonalnych w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram garażowych, przemysłowych, wjazdowych oraz automatyki do bram.

Doświadczenie

Posiadamy status APS (Autoryzowany Punkt Serwisowy) większości współpracujacych z nami firm. Status ten przyznawany jest tylko tym firmom, które wykazują się dużą sprzedażą oraz szczególną dbałością o klienta i wykonywaną usługę.

Fachowe doradztwo i sprawdzone rozwiązania

Zaufało nam już setki klientów zarówno osób prywatnych jak i firm, jeżeli chcesz dołączyć do tego grona to skontaktuj się z nami, postaramy dobrać dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie. Zarówno pod względem ekonomicznym jak i funkcjonalnym.

Szukasz serwisu do swoich bram lub automatyki?

Wypełnij poniższy formularz, a nasi handlowcy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania

Proszę wybrać lub wpisać wartość